One more step

Please complete the security check to access api.panel.im

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

table

Rüyada Para Görmek

yorumsuz
624 views

Rüyada para görmek, söylenen sözlerden görülecek zararlara işaret eder. İşiteceğiniz sözler sizin canınızı fazlasıyla sıkabilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise etrafınızda sizinle iki yüzlüce konuşan vatandaşlar olduğuna yorumlanmaktadır.
Alternatif olarak, rüyada para görmek geliyor olacak nimetlerin habercisidir. Bu düşü gören bireyin geçimi rahatlar. İç sorunları geçer. Bununla birlikte yapacağı küçük yardımlar ve ibadetler fazlasıyla ödüllendirilir.

Bununla birlikte, rüyada para görmek çevrenizdeki ikiyüzlülere karşın sizin edeceğiniz laflara da yorulmaktadır. Çoğunlukla para rüyaları dedikodulara, sizlere söylenen berbat sözlere ya da sizin söyleyeceğiniz kötü sözlere işaret eder.
Rüyasında üzerinde Allah’ın ismin yazdığı paralar görmek, rüya sahibinin kuran okumaya nazaran öbür ibadetlere ağırlık vereceğinin habercisidir.

Para bazen de çekilecek sorunlara delalet eder. Parasal ya da manevi zorluklar kapınızda olabilmektedir. Bazı yorumcular ise bu sıkıntının sonra kocaman sevinçler yaşanacağını da söylemiştir.
Bir diğer rüya tabirine yönelik ise bu rüya yakın sürede elde edeceğiniz paraya delalet eder.

Rüyada Para Yutmak
Rüyada gümüş para yutmak rüya sahibinin işleyeceği günahlara yorumlanmaktadır.
Altın para yutan birey, inkara yönelir. Nablusi bu rüyayı şu şekilde yorumlamıştır. Altın rüyada İslamı temsil eder. Para ise günaha girmekle tabir olur.

Rüyada Para Bulmak
Rüyasında para bulan kişi başına gelen işlerden ötürü lüzumsuz yere uğraşır. Canı sıkılır. Rüyanın böyle yorumlanmasının nedeni ise paranın dünya yaşamında kişilerin zamanını boşa harcadığına inanılmasıdır.
Bir diğer rüya tabirine yönelik ise rüyada para bulan kişinin kısmeti artar, geliri düşündüğünden çok daha büyük olur. Beklemediği kapılar kendisine açılır ve parasal bakımdan büyük bir feraha eder.

Alternatif olarak, düşlerinde para bulan kişi bir takım ödemeler yapar. Birilerine borç verebilir ya da uzunca süredir ödeyemediğiniz borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu rüya cüzdanınızdaki paranın harcanacağına göstermektedir .

Rüyada Para Basan Kimse
Rüyanızda para basan bir kimseyi görmeniz sözleri hoş ancak riya içerisindeki bir erkeğe delalet eder. Bu kişi her ne kadar yüzünüze gülse de arkanızdan iş çevirdiği aşikardır. Çevrenizdeki kişilere karşın temkinli olmalı ve her söylenene inanmamalısınız.
Para basan kişi siz iseniz, etrafınızdan kimseye söylemeden bir takım işlere girişeceğinize alamet eder.

Rüyada Para Yırtmak
Rüyasında para yırttığını gören kişi yaptığı işlere son verir. Bu işler çoğunlukla gizli olarak yapılmış olan ve rüya sahibinin vicdanına sığmayan işlerdir. Bununla birlikte yapmaktan hoşlanmadığınız ya da içinize sinmeyen işleri yarıda bırakabilirsiniz.

Rüyada Para Kemeri Görmek
Rüyasında para kemeri gören kişi, hanesine bir takım eşyalar alır. Eğer para kemeri denize düşmüşse, bu vaziyette elinizdeki parasal olanaklar devlete devredilir. Rüyada deniz görmek devletle ilişkilendirilmektedir. Bunun nedeni ise denizden çıkan nimetlerin bütün insanlığın yararına kullanılmasıdır. Denizin nimetleri her biri amaçlı vardır. Dolayısıyla deniz, devleti sembolize eder. Denize düşen para ise devlete ödenecek vergilere, harçlara ya da devlete devredilecek paralara göstermektedir .
Para kemeri akan bir suya düşerse, bu vaziyette elinizdeki parasal olanaklar bir başkasına devrolunur.

Rüyada Para Kaybetmek
Rüyasında para kaybettiğini gören birey az bir müddetliğine iç sıkıntısı yaşar diye tabir olunur.

Rüyada Para Saymak
Rüyasında para sayan birey ummadığı bir biçimde amaçlarına başarır.

Rüyada Gümüş Para Görmek
Rüyada gümüş para görmek mutlu haberlere yorumlanmaktadır. Bir öbür rüya tabirine yönelik ise rüya sahibinin kısmeti açılır ve işleri rast gider.

Rüyada Bakır Para Görmek
Rüyasında bakır para gören kişi aylıklı çalışıyorsa yeni bir işe girer ya da iş yerindeki talihi artar. Ticaret ehli içinse bu rüya talihli olunacak yeni teşebbüsleri simgelemektedir.

Rüyada Altın Para Görmek
Rüyada altın para görmek, etrafınızda olan kimseleri kıskanacağınız manasına gelir . Bir öbür rüya tabirine yönelik ise altın para, sizi üzecek şeyler işiteceğinize alamet etmektedir. Alternatif olarak düşlerinde altın para gören kişi, küçük üzüntülerin sonrasında büyük mutluluklar yaşar. Şayet canınızın sıkıldığı ve huzursuz olduğunuz bir dönemdeyseniz içinizi ferah tutmalısınız. Yakın sürede güneş karanlıkların sonrasında doğacak ve beklenmedik biçimde sevinçli olacaksınız demektir. Bu rüya, bir diğer rivayete yönelik , rüya sahibi ile ilgili dedikodular yapacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Paralı İnsanlar Görmek
Rüyasında paralı, zengin şahıslarla karşılaşmak, onları görmek ya da konuşmak, insanlara yardım eden varlıklı ve iyi huylu kimselere delalettir. Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşamda bahsi edilen kimselerle tanışır ve onlardan yardım görür. Paralı vatandaşlar güç ve güç sahibi olan bir yöneticiye de yorumlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2016